Gwarancja

Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych przez nas kursów. Dlatego wszystkim naszym Klientom dajemy gwarancję satysfakcji - jeśli nasz kurs Ci się nie spodoba, zwrócimy Ci za niego pieniądze.

Gwarancja polega na tym, że jeśli zakupiony kurs nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pełną kwotę, jaką za niego zapłaciłeś. Zdobytą w międzyczasie wiedzę zatrzymasz dla siebie.

Zapytamy Cię, jaka jest przyczyna Twojej rezygnacji, gdyż być może dowiemy się dzięki temu, jak możemy ulepszyć nasze kursy. Ale odpowiedź na to pytanie pozostawimy Twojej dobrej woli, pieniądze i tak Ci zwrócimy.

Osobiście Ci to gwarantuję,

Michał Ścioch
Prezes Zarządu 6ka Sp. z o.o.

Ile czasu jest ważna gwarancja?

Gwarancja satysfakcji jest ważna przez 30 dni od momentu zatwierdzenia Twojej płatności i uzyskania przez Ciebie dostępu do kursu. W ciągu tego czasu możesz skorzystać z gwarancji w dowolnym momencie.

Jak skorzystać z gwarancji?

Po prostu wyślij mail do obsługi serwisu, korzystając z formularza kontaktowego na stronie Kontakt lub wysyłając mail na adres kontakt@6ka.pl, z informacją że rezygnujesz z kursu i chcesz skorzystać z gwarancji, podając o jaki kurs chodzi.

Jeśli płaciłeś kartą lub szybkim przelewem online, od razu skierujemy do naszego operatora płatności polecenie zwrotu całej kwoty za kurs na Twoje konto. Jeśli płaciłeś zwykłym przelewem bankowym, poprosimy Cię wcześniej o podanie danych odbiorcy do wykonania przelewu. W każdym przypadku na Twoim koncie znajdzie się cała wpłacona kwota, pomniejszona jedynie o niewielką prowizję operatora płatności, gdyż nie podlega ona zwrotowi (ok. 4% wartości transakcji).