Dodatki

Moduł Bezpłatny

Lekcje tematyczne

Już

3 479

osób
zakupiło kurs Hiszpański na Szóstkę.
Lekcje tematyczne
Czytaj objaśnienia i ciekawostki obyczajowe, słuchaj nagrań wymowy, powtarzaj na głos, wykonuj ćwiczenia utrwalające

Ten moduł zawiera:

  • 2 lekcji online, z których każda posiada:
    • Wyjaśnienia gramatyczne
    • Nagrania wymowy
    • Ćwiczenia utrwalające
    • Ściągę
Moduł Lekcje tematyczne BEZPŁATNE

Lekcje tematyczne kursu hiszpańskiego

Lekcja 1: Nawiązywanie znajomości

Lección 1: Entablar amistad

W trakcie tej lekcji nauczysz się podstawowych zwrotów służących nawiązywaniu znajomości. Dowiesz się jak dostarczyć podstawowych informacji na swój temat oraz jak uzyskać takie informacje od naszego rozmówcy.

Lekcja 2: Sztuka flirtu

Lección 2: El arte de seducción

Na lekcji poznasz przydatne zwroty, których będziesz mógł użyć w sytuacjach towarzyskich.

Opinie uczestników kursu języka hiszpańskiego

Swietny kurs, dobre opracowanie no i oczywiscie lektor. Polecam. MAm nadzieje, ze podczas najblizszych wakacji bede mogla popisac sie swoja znajomoscia jezyka!Kiedy pojawi sie druga czesc kursu?Pozdrawiam

EWA, lat 30

Poznan, ewakie...@onet.eu

Chciałbym zachęcić do kursu hiszpańskiego na szóstkę. Zasadniczą zaletą tego kursu jest możliwość nauki on-line w dowolnym zakresie czasowym.
Można uczyć się intensywnie poświęcając 30minut dziennie lub na luzie po 10minut dziennie. Kolejne lekcje są bardzo dobrze opracowane. Wszystko dokładnie wyjaśnione jest po polsku a poza tym można posłuchać wymowy
każdej partii lekcyjnej. Ponadto w dziale ćwiczeń można wszystko powtórzyć i zapisać. Na koniec można zapisać własne notatki z lekcji.
Jestem nauczycielem angielskiego, ale postanowiłem nauczyć się hiszpańskiego. Jadę na wakacje do Hiszpanii. Na pewno się przyda. Jako pedagog mogę z całą odpowiedzialnością polecić ten kurs. Jest OK.

Zbigniew, lat 49

Warszawa, oks...@wp.pl

Cześć! Dopiero co zaczynam się uczyć tego pięknego języka on-line i muszę przyznać, że na razie bardzo mi się ten kurs podoba. Można dysponować swoim czasem, uczyć się kiedy chce i ile chce! Jest to zatem bardzo elastyczna forma nauki języka, a dzięki nagraniom pani Kasi uczę się jednocześnie wymowy poszczególnych słów. Po prostu Bajer:)

Aleksandra, lat 19

Nowy Tomyśl, Olka17...@tlen.pl

O autorze

Katarzyna Myślińska ukończyła filologię hiszpańską na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie. Języka hiszpańskiego uczy od 6 lat, w szkołach językowych oraz udzielając korepetycji.

Interesuje się kulturą Ameryki Południowej, zwłaszcza jej literaturą i muzyką. Wyszła za mąż za Peruwiańczyka, którego poznała podczas jednej ze swych podróży do Peru.

Często podróżuje w celach turystycznych do Hiszpanii, a wkrótce planuje podróż do Ekwadoru.

Interesują Cię inne części kursu Hiszpański na Szóstkę?

Po prostu kliknij: