O nas

Jesteśmy grupą pasjonatów, którzy postanowili wykorzystać swoje umiejętności informatyczne do stworzenia unikalnej na rynku i całkowicie autorskiej platformy edukacyjnej do nauki języków obcych.

Zaprosiliśmy do współpracy doświadczonych nauczycieli językowych, którzy zagwarantowali nam najwyższą jakość przygotowanego materiału do nauki.

Wspólnie z nimi stworzyliśmy wszystkie komponenty wchodzące w skład naszej platformy językowej i wypełniliśmy je treścią. Tak powstała 6ka.pl, która już od 2004 roku funkcjonuje na rynku i stanowi alternatywę dla szkół językowych oraz prywatnych korepetycji.

Kim są uczestnicy naszych kursów?

Uczestnicy naszych kursów to w większości osoby dorosłe, aktywne zawodowo, ambitne, nastawione na rozwój osobisty i samodzielnie poszerzanie swojej wiedzy. Znaczna część z tych osób często podróżuje lub mieszka za granicą. Druga duża grupa to młodzież licealna i akademicka, dla której nasze kursy są idealnym uzupełnieniem standardowej nauki języków obcych.

Skąd nazwa 6ka (czyt. Szóstka)?

Otóż szóstka to najwyższa ocena, jaką tylko można dostać. To symbol bycia najlepszym i zachęta do ciągłego rozwijania swoich umiejętności. Tego właśnie życzymy uczestnikom naszych kursów - samych szóstek, i to nie tylko tych szkolnych. Tacy też chcemy być dla Was - zawsze na Szóstkę!

Siedziba firmy i dane rejestrowe:
6ka Sp. z o.o.
ul. Grzymalitów 7/24
03-141 Warszawa
NIP 5242677878
REGON 141822425
KRS 0000330187
Kapitał zakładowy 50 000 zł
Organ Rejestrowy:
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy
XIII Wydział Gospodarczy