preload
Strona głównaPomocPytania i odpowiedzi › Jak zainstalować wtyczkę Adobe Flash...

Pytania i odpowiedzi


Jak zainstalować wtyczkę Adobe Flash Player?

Instalacja wtyczki Adobe Flash Player polega na wejściu na stronę instalacyjną producenta i wykonaniu zamieszczonych tam instrukcji. Kroki instalacji nieznacznie różnią się w zależności od tego, czy Twoją przeglądarką jest Internet Explorer, czy też inna przeglądarka, np. Firefox, Opera, Safari. Jednak nie trzeba się tym przejmować, gdyż strona instalacyjna automatycznie sprawdza jakiej używasz przeglądarki i w zależności od niej proponuje odpowiednie kroki, a proces instalacji odbywa się automatycznie.

Oto jak wykonać instalację:
  1. Wejdź na stronę http://get.adobe.com/flashplayer

  2. Naciśnij przycisk "Agree and install now". Zanim go naciśniesz, możesz usunąć zaznaczenie różnych opcjonalnych dodatków, które producent proponuje do instalacji, bo zwykle są one zbyteczne.

  3. Wyświetli się okno dialogowe z pytaniem "Do you want to install this software?" i nazwą pakietu do instalacji - "Adobe DLM". Jeśli Twoja przeglądarka nie wyświetli tego okna, musisz ręcznie zezwolić na wyświetlanie okien dialogowych dla tej strony, w tym celu kliknij żółty pasek z informacją w górnej części okna przeglądarki.

  4. W oknie dialogowym jw. naciśnij przycisk "Install" i poczekaj, aż instalacja samoistnie się przeprowadzi i zakończy. Jeśli po drodze wyświetlą się jakieś okienka z dodatkowymi pytaniami, odpowiedz na nie.

  5. Gdy zobaczysz komunikat, że instalacja zakończyła się pomyślnie, zamknij przeglądarkę, uruchom ją i ponownie wejdź na stronę naszego serwisu.

  6. Sprawdź na wybranej lekcji naszego kursu, czy widzisz panele sterujące odtwarzaniem nagrań audio i czy możesz te nagrania odtwarzać, słysząc dźwięk.

W przypadku gdy pomimo pomyślnie zainstalowanej wtyczki Adobe Flash Player wciąż będziesz mieć problem z odtwarzaniem dźwięku nagrań w lekcjach, skontaktuj się z obsługą serwisu.Inne pytania i odpowiedzi z sekcji Pomoc techniczna:


Wszystkie pytania i odpowiedzi