preload
Strona głównaO nas › Nasi partnerzy

Nasi partnerzy6ka.pl jest Partnerem Programu Rabatowego Galeria Rabatów i tylko dla Klientów Banku Pekao S.A. dokonujących płatności dowolna kartą płatniczą Banku lub przelewem z Pekao24 udziela 20% rabatu. W trakcie składania zamówienia należy podać kod rabatowy: pekao. Więcej informacji na stronie www.rabatypekao.pl
Nexto.pl to największa w Polsce platforma sprzedaży publikacji cyfrowych - audio-booków, e-booków, e-prasy. Posiada w ofercie 5 500 tytułów, w tym materiały do nauki języków obcych oraz publikacje obcojęzyczne.
Serwis Slownictwo.pl wspomaga utrwalanie słownictwa z języka angielskiego i niemieckiego. Oferuje intensywną naukę słówek przez Internet w oparciu o specjalny algorytm powtórzeniowy. Do wyboru jest 6 różnych sposobów nauki, m.in. "Pisanie", "Dyktando", "Tłumaczenie ze słuchu", "Kojarzenie słówek". Dodatkowym atutem serwisu jest systematycznie prowadzony blog językowy, zawierający ciekawostki i porady na temat samodzielnego uczenia się języka angielskiego.
Ambasada Japonii w Polsce pomaga promować nasz kurs języka japońskiego wśród osób zainteresowanych Japonią oraz nauką tego egzotycznego dla Polaków języka. Informacja o naszym kursie znalazła się na oficjalnej stronie Ambasady.
LinguaTrek - blog językowy, którego autorem jest David Snopek, amerykański przedsiębiorca, nauczyciel i uczeń języków obcych. Na tym blogu znajdziesz artykuły w języku polskim i angielskim, które zmotywują Cię do nauki języków obcych i udowodnią, że nie ma czegoś takiego jak talent do nauki języków lub jego brak, ponieważ języka obcego może nauczyć się każdy.
Firma Sprachcaffe jest międzynarodowym organizatorem kursów językowych za granicą od 1983 roku. Oferta firmy obejmuje naukę 7 obcych języków w 32 własnych szkołach zlokalizowanych na całym świecie. Motto Sprachcaffe brzmi "Przyłącz się do rozmowy – za granicą".


Zapraszamy do współpracy serwisy internetowe z różnych branż w celach reklamowych i marketingowych.
Osoba do kontaktu: Michał Ścioch, prezes zarządu,