preload
Strona głównaO nas › O serwisie

O serwisie


6ka.pl to unikalna platforma edukacyjna, oferująca kursy języków obcych do samodzielnej nauki przez Internet. Są to całkowicie autorskie kursy, przygotowane przez starannie dobranych nauczycieli i lektorów specjalnie na potrzeby niniejszego serwisu.

Lekcje wszystkich kursów są napisane językiem przystępnym i opisowym, w formie narracyjnej, jakby były zapisem "żywych" lekcji bądź korepetycji. Każda lekcja zawiera nagrania wymowy wszystkich nowo wprowadzonych słów i zwrotów, wykonane przez autora kursu. Dostępne są interaktywne ćwiczenia oceniające, w których uczestnik kursu może na bieżąco sprawdzać poprawność swoich odpowiedzi. Do każdej lekcji dodane jest przejrzyste podsumowanie jej zawartości, pełniące rolę "ściągi".

Nasze kursy są przeznaczone dla osób, które chcą we własnym zakresie nauczyć się języka obcego, lecz z różnych powodów nie mają możliwości bądź chęci korzystać ze zorganizowanych form nauki (takich jak np. stacjonarne szkoły językowe), a samodzielna nauka z płyt lub książek nie przynosi im efektu. Uczestnicy naszych kursów to w większości osoby dorosłe, aktywne zawodowo, ambitne, nastawione na rozwój osobisty. Wiele z nich także często podróżuje lub mieszka za granicą.

Źródłem naszego sukcesu jest oferowanie nowatorskich i profesjonalnie przygotowanych kursów po przystępnych cenach. Jesteśmy konkurencyjną alternatywą dla tradycyjnych form nauki, zapewniając naukę zarówno w pełni komfortową (np. we własnym domu i w najdogodniejszych dla siebie porach dnia), jak i niezwykle skuteczną, co potwierdzają setki opinii uczestników naszych kursów, zadowolonych ze swoich postępów w nauce.

Skąd nazwa 6ka (czyt. Szóstka)? Otóż szóstka to najwyższa ocena, jaką tylko można dostać. To symbol bycia najlepszym i zachęta do ciągłego rozwijania swoich umiejętności. Tego właśnie życzymy uczestnikom naszych kursów - samych szóstek, i to nie tylko tych szkolnych. Tacy też chcemy być dla Was - zawsze na Szóstkę!Operator serwisu


Operatorem serwisu 6ka.pl jest:

6ka Sp. z o.o.
ul. Grzymalitów 7/24
03-141 Warszawa

NIP 5242677878, REGON 141822425, KRS 0000330187
Organ Rejestrowy: Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy, XIII Wydział Gospodarczy
Kapitał zakładowy 50.000 zł