preload
Strona głównaDowiedz się › Gwarancja satysfakcji

Gwarancja satysfakcjiGwarancja satysfakcji
Jesteśmy przekonani o wysokiej jakości oferowanych przez nas kursów, dlatego dajemy wszystkim naszym Klientom GWARANCJĘ SATYSFAKCJI, aby zapewnić im jeszcze większe bezpieczeństwo i jak najmniejsze ryzyko przy składaniu zamówień i opłacaniu dostępu.

Gwarancja polega na tym, że jeśli zakupiony kurs nie spełni Twoich oczekiwań, zwrócimy Ci pełną kwotę, jaką za niego zapłaciłeś. Nie będziemy zadawać żadnych pytań ani domagać się uzasadnień. Zdobytą w międzyczasie wiedzę zatrzymasz dla siebie.

Ile czasu jest ważna gwarancja?

Gwarancja satysfakcji jest ważna przez 30 dni od momentu zatwierdzenia Twojej płatności i uzyskania przez Ciebie dostępu do kursu. W ciągu tego czasu możesz skorzystać z gwarancji w dowolnym momencie.

Jak skorzystać z gwarancji?

Po prostu wyślij mail do obsługi serwisu, korzystając z formularza kontaktowego na stronie Kontakt lub wysyłając mail na adres , z informacją że rezygnujesz z kursu i chcesz skorzystać z gwarancji, podając o jaki kurs chodzi.

Jeśli płaciłeś kartą lub szybkim przelewem online, od razu skierujemy do naszego operatora płatności polecenie zwrotu całej kwoty za kurs na Twoje konto. Jeśli płaciłeś zwykłym przelewem bankowym, poprosimy Cię wcześniej o podanie danych odbiorcy do wykonania przelewu. W każdym przypadku na Twoim koncie znajdzie się cała wpłacona kwota, pomniejszona jedynie o niewielką prowizję operatora płatności, gdyż nie podlega ona zwrotowi (ok. 4%). Nie będzie żadnych niepotrzebnych pytań z naszej strony.

Osobiście Ci to gwarantuję,

Michał Ścioch, Prezes Zarządu 6ka Sp. z o.o.