preload
Strona głównaZamów dostęp › Formy płatności

Formy płatności


Opłacanie zamówień w naszym serwisie odbywa się za pomocą platformy PayU. Do wyboru wg własnych preferencji są 3 główne grupy płatności: karta kredytowa, zwykły przelew bankowy oraz szybki przelew online (tzw. e-przelew).

Poniżej omawiamy bliżej każdą z tych grup.

1. Karta kredytowa


Jest to najszybszy sposób płatności. Realizacja odbywa się w trybie online (natychmiastowo). Do wykonania tej płatności wystarczy podanie danych odczytanych z karty. Płatność kartą polecamy szczególnie Klientom mieszkającym poza Polską i nie posiadającym konta w polskim banku.


VISA, MasterCardVISA, MasterCardrealizacja online2. Przelew bankowy


Jest to najwolniejsza forma płatności, ale też jedyna, która może być opcjonalnie wykonana poza internetem, w sposób tradycyjny. Polega ona na wykonaniu zwykłego przelewu na podany numer konta. Przelew może być wykonany w dowolny sposób - z konta internetowego, jako zlecenie telefoniczne, z użyciem formularza przelewu na poczcie lub w dowolnym banku itp. Nie ma znaczenia kto fizycznie dokonuje zlecenia przelewu i jak to robi, liczy się tylko sam fakt jego realizacji. Numer konta i wszystkie pozostałe dane do przelewu są wyświetlane na stronie PayU w ostatnim etapie płatności. Szczególnie ważny jest identyfikator płatności - specjalny ciąg liter i cyfr, które należy wpisać w tytule przelewu. Brak tego pola lub jego błędny zapis może spowodować duże opóźnienie w zaksięgowaniu przelewu przez PayU. Na stronie PayU z danymi do przelewu jest także dostępny link do wydrukowania gotowego formularza przelewu - wystarczy z tak wydrukowanym blankietem udać się np. na pocztę.

Uwaga. Czasami otrzymujemy maile z prośbą o podanie numeru konta do przelewu. Niestety my nie możemy w ten sposób podawać numeru konta, gdyż system firmy PayU do każdego zamówienia generuje numer konta dynamicznie, podobnie jak unikalny identyfikator płatności (tytuł przelewu). Dlatego nawet dla tej formy płatności należy użyć przycisku "Płacę" na stronie zamówienia i przejść na stronę PayU.


Poczta Polska, oddziały banków oraz inne uprawnione placówkiPoczta Polska, oddziały banków oraz inne uprawnione placówkirealizacja po otrzymaniu środków na rachunek bankowy (zwykle 1-2 dni robocze)3. E-przelew


E-przelew to szybka płatność internetowa, realizowana zwykle online (natychmiastowo). Do jej wykonania niezbędne jest posiadanie konta z dostępem internetowym, w jednym z podanych niżej banków. W realizacji e-przelewu nie jest potrzebny numer konta odbiorcy ani żadne inne dane, gdyż wszystkie informacje przesyłane są automatycznie pomiędzy PayU a bankiem Klienta. Po wejściu na stronę PayU i wybraniu jednego z poniższych banków następuje przekierowanie na e-konto w wybranym banku. Zadaniem Klienta jest tylko zalogować się do swojego konta i potwierdzić transakcję. Po jej potwierdzeniu następuje powrót na stronę PayU.

Uwaga. W większości banków e-przelewy są realizowane natychmiast, bez względu na porę dnia. Jedynie w niektórych bankach istnieją ograniczenia w postaci przedziałów czasowych, poza którymi e-przelewy są wstrzymane. Szczegóły przedstawia poniższa tabela.


mTransfermTransferrealizacja online
MultiTransferMultiTransferrealizacja online
Płacę z InteligoPłacę z Inteligorealizacja online
Przelew24Przelew24realizacja online
Płacę z iPKOPłacę z iPKOrealizacja online
Płacę z Alior SyncPłacę z Alior Syncrealizacja online
Płacę z Alior BankiemPłacę z Alior Bankiemrealizacja online
Płać z NordeaPłać z Nordearealizacja online
Pekao24PrzelewPekao24Przelewrealizacja online
Przelew Online Crédit AgricolePrzelew Online Crédit Agricolerealizacja online
Millennium - Płatności InternetoweMillennium - Płatności Internetowerealizacja online
MeritumBank PrzelewMeritumBank Przelewrealizacja online
Płać z INGPłać z INGrealizacja online
Płacę z Citi HandlowyPłacę z Citi Handlowyrealizacja online
Płacę z PBSPłacę z PBSrealizacja online
Paylink IdeaPaylink Idearealizacja online
EuroBank Płatność OnlineEuroBank Płatność Onlinerealizacja online (5.00 - 23.00)
Przelew z BPHPrzelew z BPHrealizacja online (7.00 - 21.00 w dni robocze)
Przelew z GetinBankPrzelew z GetinBankrealizacja od 8.00 - 18.00 w dni robocze
Przelew z RaiffeisenPrzelew z Raiffeisenrealizacja od 7.00 - 22.00 w dni robocze
Przelew z PolbankuPrzelew z Polbankurealizacja od 8.00 - 18.00 w dni robocze
Przelew z Kredyt BankuPrzelew z Kredyt Bankurealizacja od 6.00 - 22.00 w dni robocze
Przelew z BGŻPrzelew z BGŻrealizacja od 8.00 - 21.00 w dni robocze
Przelew z Deutsche BankuPrzelew z Deutsche Bankurealizacja od 8.00 - 18.00 w dni robocze
Przelew z Bankiem PocztowymPrzelew z Bankiem Pocztowymrealizacja od 8.00 - 18.00 w dni robocze